Firma Adı: Makinesan
Adres: Sanayi Mahallesi Hidayet Sokak No:2 Pendik İstanbul
Telefon: 0850 811 20 59
GSM: 0535 079 04 24
E-Posta: info@makinesan.com.tr

Makinesan, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve geniş ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Hayatı şekillendiren yeniliklerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir hizmet standardı oluşturmayı hedefleyen Makinesan, 2017 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi global markalarını bünyesinde barındıran Makinesan, çalıştığı alanlarda pazar lideri olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Elektrikli El Aletleri, Hırdavat-Nalburiye Ürünleri, Bahçe Ürünleri ve Oto Ürünleri olmak üzere dört ana sektörde faaliyet gösteren Makinesan, yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Makinesan, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Makinesan’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Makinesan, dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, 16 farklı global markayı Türkiye’de başarıyla temsil etmektedir. Makinesan, Worx, CAT, Wagner, Stanley, Black+Decker, Noco, Michelin, Mobicool, ICECO, Parago, Acopower, Arrow, Coca-Cola, Megapulse gibi büyük küresel markaların bayisidir ve bu markalar ile güçlü iş birlikleri içerisindedir. Makinesan küresel markaların bayiliklerine ek olarak Freze markaları olan KOBB ve Coolist markaları ile pazarda önemli bir paya sahiptir.

Makinesan’ın yönetim anlayışı, bütün paydaşların yararlandığı hizmet ve çözümlerin odağında yer almaktadır. Makinesan, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Makinesan, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Sektöründe değişimin öncüleri arasında yer alan Makinesan, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Makinesan, standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen ulusal bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.